








MAISTO PAPILDAI "HEALTHY BEAUTY"
Papildai plaukų augimui bei stiprinimui
Sudėtis:
L-lizinas HCl/L-Lysine HCI 125
L-cisteinas/L-Cysteine 100
L-metioninas/L-Methionine 100
L-askorbo rūgštis 97 % (dengta)/L-ascorbic acid coated (97%) 48
Seleno mielės 1000 mcg/g/Selenium yeast 1000 ppm 27,5
Cinko citratas trihidratas/Zinc Citrate 3-hydrate 16,18
Vitaminas E 500 IU/g D-alfa -tokoferilio acetatas/D-alpha tocopheryl acetate (500
UI-g) (VIT E Natural) dry 367 mg/g 15,4
Vitaminas B3 (nikotinamidas)/Vitamin B3 (nicotinamide) 8,8
Bambukų ekstraktas (Bambusa arundinacea )75% organ silicio/Bamboo (Bambusa arundinacea ) extract 75 % organic silica 6,67
Vario gliukonatas/Cooper gluconate 3,57
Vitaminas A acetatas 500000 IU/G (150 mg RE/g ) / Vitamin A (acetate 500 000 Iu/g) 150 mg RE 3,26
Natrio hialuronatas /Hyaluronic acid (Sodium hyaloronate) 2,5
Vitaminas B2 (riboflavinas)/Riboflavin 0,8
D-Biotinas/D-Biotin 0,029
Mikrokristalinė celiuliozė 101 10,291
CompactCel F 909.01 LUB tablčių ir kapsulių lubrikantas /CompactCel F 909.01 LUB
Vartojimas. Rekomenduojama suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 12 metų vartoti po 2 kapsules per dieną valgio metu.
Nerekomenduojama vartoti nėščioms ir žindyvėms.
Įspėjimai: Neviršyti rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.
Laikymo sąlygos: Laikyti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Galiojimo laikas: žiūrėti ant pakuotės.
Prie šio papildo poveikio reikėtų paminėti ir atminties gerinimą! Nežinau kokiais burtais užburtas, bet visada atsimenu, jaučiu, kad privalau išgerti. Atrodo, kad ir po pirmos piliulės, kažkas organizme pradeda keistis... Ačiū Ugintei už kūrybą ir.. burtus :))
Jau 2 kartą baigiau šį papildą grožiui. Pastebėjau pagerėjusią nagų, odos būklę. Mažiau išslenka plaukų. Labai patiko ir po pertraukėlės vėl pirksiu ❤
Baigiu pirmą pakuotę, kartu sunaudojau plaukų šaknų aktyvatorių, ženkliai sumažėjo plaukų slinkimas!
Sunaudojau vieną pakuotę. Pastebėjau, kad iškrenta mažiau plaukų. Dar vienas, labai nustebinęs dalykas, kad oda nebėra tokia sausa. Anksčiau, atvėsus orams, labai pleiskanodavo kojos. Toliau puoselėjam grožį ier perkam antrą pakuotę :).
Parašykite atsiliepimą
Atsiliepimus gali palikti tik “Ugintė” el. parduotuvėje šią prekę pirkę pirkėjai.
Nuostabus papildas